Telefon:777634710

Doplňující informace

Věková kategorie:2005 a mladší

Povrch:palubovka

Další informace:Propozice a rozlosování turnaje: O pohár SK Jičín Termín: 21. duben 2012 Startovné: 1 000 Kč Hráči: ročník narození 2005 a mladší (dle registračních průkazů) Hala: Sportovní areál Jičín (900 sedících diváků). Počet hráčů: 4+1 Systém turnaje: Dvě skupiny, v nichž se mužstva utkají systémem »každý s každým«. Na závěr turnaje se sehrají zápasy o konečná pořadí. Každé družstvo sehraje pět utkání. Hrací doba: 1x13 minut. Časový plán: zahájení turnaje v 8,00 hodin, ukončení turnaje cca. v 13,00 hodin. Všechny zúčastněné týmy obdrží ceny a první tři týmy obdrží poháry. Vyhlášen bude rovněž nejlepší brankář, hráč a střelec turnaje. Pravidla turnaje: Hraje se na hřišti o rozměrech 20x40 metrů s brankami na minifotbal (2x5 metrů). Z jedné strany hřiště se hraje o mantinel. V případě, že míč opustí hrací plochu, uvede se míč do hry autovým vhazováním. Rohy se kopou, rozehrání autu od brány provádí brankář rukou nebo nohou. Brankář nikdy nesmí rozehrát míč (vyhodit ani vykopnout) přes půlící čáru a to ani halfvolejem. Jediné, kdy brankář smí hrát nohou přes půlící čáru je případ, kdy se aktivně zapojí do rozehrané akce anebo odkopává míč, směřující na jeho bránu. Při úmyslné »malé domů« získává útočící mužstvo výhodu nepřímého kopu z hranice pokutového území – a to v nejbližším bodu od místa, kde brankář chytil míč do ruky. Pokud bude hráč potrestán červenou kartou, jeho tým hraje dvě minuty oslaben a samotný hráč nesmí nastoupit v následujícím zápase svého týmu. Pokud bude hráč potrestán žlutou kartou, následuje trest v délce dvou minut, ve kterých se hráč nesmí zúčastnit hry a jeho tým navíc v tomto časovém úseku hraje oslaben. Minimální počet hráčů na hřišti je 3+1. V případě většího počtu dvouminutových trestů se tyto kumulují tak, aby bylo dodrženo pravidlo o třech hráčích v poli. Střídání probíhá »hokejovým způsobem« bez omezení. O pořadí ve skupinách rozhoduje: 1. počet bodů 2. vzájemný zápas 3. rozdíl skóre 4. větší počet vstřelených branek 5. los V zápasech o konečné umístění se po nerozhodném výsledku ihned kopou pokutové kopy. Základní série obsahuje 3 penalty. Poté se kope tradičním způsobem po jedné penaltě na každé straně až do rozhodnutí. Po ukončení utkání je výsledek platný a nelze se proti němu odvolat! http://www.sport-jicin.cz/